WK System Szczecin - systemy alarmowe - tv przemysłowa - instalacje elektryczne

Szczecin ul. Jana Styki 1, tel. 91 48 73 024, 601 88 06 34

Zestawy wideodomofonowe

Zestaw wideodomofonowy Apus przeznaczony jest do domów jednorodzinnych, firm, instytucji, zakładów usługowych itp. Jest to jeden z niewielu zestawów z funkcją zamka szyfrowego dostępnych na naszym rynku. Standardowo zestaw składa się z panela zewnętrznego BVC-6503, wideomonitora MVC-7001 oraz zasilacza. Zestaw można rozbudować o dodatkowy monitor- w takim przypadku oba urządzenia będą uruchamiane jednocześnie po wciśnięciu przycisku wywołania w panelu zewnętrznym.

Panel zewnętrzny został zaprojektowany do montażu bezpośrednio na ścianie lub słupku ogrodzenia, wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na korozję metalu. Wymiary urządzenia (182x75x60mm) umożliwiają łatwy montaż na typowych, metalowych słupkach ogrodzeniowych o szerokości 100mm. Panel zewnętrzny wyposażony jest w jeden przycisk wywołania, kolorową kamerę i oświetlacz LED umożliwiający korzystanie z wideodomofonu po zapadnięciu zmroku.

W panelu znajduje się cyfrowa klawiatura, dzięki której pełni on również funkcję zamka szyfrowego. Można w nim ustawić do 30 czterocyfrowych kodów przypisanych do różnych użytkowników. Po wprowadzeniu prawidłowego kodu blokada wejścia (najczęściej elektrozaczep) zostanie zwolniona na określony czas. Czas ten można zmieniać w zakresie 1-99s. Oprócz tego można zdefiniować 10 kodów, które otwierają wejście na czas nieokreślony, funkcja ta jest przydatna w sytuacjach, kiedy będziemy z niego wielokrotnie korzystali w krótkim czasie. Zablokowanie wejścia następuje w takim przypadku po ponownym wprowadzeniu kodu.

Monitor do zestawów Apus wykonany został z estetycznego, a zarazem wytrzymałego materiału (aluminium i tworzywa sztuczne). Zastosowano w nim kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 5,8 cala zapewniający wyraźny obraz doskonałej jakości. Duże, wygodne w użyciu przyciski umożliwiają odebranie i przerwanie połączenia, włączenie podglądu z kamery i sterowanie pracą elektrozaczepu.
<>W zestawach można stosować dowolny elektrozaczep na napięcie 12V/1A max z własnym zasilaczem. Elektorzaczep nie wchodzi w skład zestawu, ponieważ należy go dobrać do konstrukcji furtki lub drzwi.

Przybliżony koszt montażu ,-
czas trwania montażu: około
WK System (W. K. Systemy Alarmowe)
ul. Jana Styki 1
71-138 Szczecin
tel. kom. 601 88 06 34
tel./fax 91 48 73 024